Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Woda do biura Wrocław

Dominik Krupa 2021-08-28 0 komentarzy
Woda do biura Wrocław

Firma AQUA SERWICE działa na rynku od wielu lat i dba o to, by dostarczana woda spełniała najwyższe standardy jakości. Marka zajmuje się dystrybucją górskiej wody źródlanej Żywiec Perła - gazowanej i niegazowanej. Czystość i jakość wody jest sprawdzana na każdym etapie produkcji, czego potwierdzeniem jest m.in. certyfikat HACCP. Klienci mają do wyboru tradycyjne butelki 0,5 i 1,5-litrowe oraz zakup dużych butli o pojemności 18,9 litra, które nadają się do umieszczenia w specjalnych urządzeniach dozujących. W ramach wybranego pakietu klient zyskuje stałą dostawę wody źródlanej wraz z montażem i serwisem nowoczesnego dystrybutora (z podgrzewaczem).

Woda do biura - Wrocław

Największą część klientów stanowią właściciele lokali usługowych oraz biurowych, którzy chcą zagwarantować pracownikom oraz obsługiwanym klientom stały dostęp do świeżej i czystej wody pitnej. Wszystkie dostawy są bezpłatne. Odbiorcy mają do wyboru trzy podstawowe pakiety:

  • startowy,
  • srebrny (dla małych firm),
  • złoty (dla średnich firm).

W przypadku chęci zamówienia większej liczby butli najlepiej skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami (telefonicznie lub poprzez wypełnienie specjalnego formularza online). W takich sytuacjach klient może bowiem liczyć na indywidualny dobór oferty.

Na firmowej stronie udostępniono szczegółowe informacje dotyczące każdego proponowanego pakietu. Ponadto marka podała wiele danych i ciekawostek związanych z miejscem, z którego pochodzi dostarczana woda - mowa oczywiście o rozlewni Helena i Andrzej Pękala - Woda "Żywiec Perła" zlokalizowanej w Żywieckim Parku Krajobrazowym.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!