Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Szkolenia IT – jakie warto wybrać?

Nataniel Baranowski 2022-11-22 0 komentarzy
Szkolenia IT – jakie warto wybrać?

Agile PM to zestaw najlepszych praktyk i metod, które pomagają organizacjom w zarządzaniu projektami. Zespoły Agile są skupione na dostarczaniu wartości klientom. Pojedynczy ciąg pracy nazywany jest sprintem. Warto wiedzieć że zgodnie z tą metodyką produkt nigdy nie jest skończony i zawsze może on zostać udoskonalony.

Współpraca jest najważniejsza

Metodyka Agile stawia duży nacisk na to, aby członkowie zespołu sami uzgadniali, jak mają wykonać swoją pracę. Dzięki temu uczą się oni zasad współpracy. Jest to szczególnie ważne, gdy ma się do czynienia ze złożonymi zagadnieniami, takimi jak integracja wielu systemów u różnych dostawców lub organizacji. Tego typu projekty wymagają pracy zespołowej między działami w ramach jednej firmy, w czym bezcenne okazują się umiejętności promowane przez Agile. Więcej na temat tego typu szkoleń można dowiedzieć się pod adresem academy.asseco.pl.

Dlaczego warto wybrać kursy tego organizatora?

Firma od wielu lat organizuje różnego rodzaju szkolenia IT. Zatrudnia przy tym doświadczonych dydaktyków, którzy potrafią w skuteczny sposób przekazać innym wiedzę i praktyczne umiejętności. Do wyboru jest wiele kursów, w tym z dziedziny cyber bezpieczeństwa, przywództwa oraz zarządzania zmianą. W razie pytań pracownicy przedsiębiorstwa udzielają niezbędnych szczegółów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!