Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Odzież sportowa Mystic

Apolonia Szymańska 2018-12-31 0 komentarzy
Odzież sportowa Mystic

Miłośnicy sportów wodnych, a także instruktorzy spędzający na otwartych terenach po kilka godzin dziennie, powinni pomyśleć o dobrym przygotowaniu w postaci odpowiedniego stroju. Idealnie sprawdzi się odzież marki Mystic Lycra, która wyróżnia się starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wiatro- i wodoodporność. Są odporne na uszkodzenia i sprawdzą się w toku długiej, intensywnej eksploatacji.

W sklepie internetowym RANTA dostępne są m.in. pianki zapewniające ciepło podczas uprawiania sportów w akwenach wodnych (zarówno z długim, jak i krótkim rękawem, a także z nogawkami przed kolano). Optymalny model da się wybrać w zależności od pory roku, temperatury powietrza oraz wody, a także osobistych preferencji wizualnych. W sklepie internetowym można zakupić lycry w różnych rozmiarach i o różnej grubości - zarówno damskie, jak i męskie. Warto postawić na wysokiej jakości piankę neoprenową, która zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała.

Zestaw garderoby sportowej najlepiej uzupełnić również o kurtę, koszulkę oraz spodnie, które sprawdzą się podczas wszelkich zmian pogodowych. Takie okrycie wierzchnie wprost idealnie sprawdzi się do amatorskiego pływania, a także jako forma ocieplenia i ochrony od wiatru w zimniejsze dni - nie tylko nad akwenem wodnym. Taka kurtka sprawdzi się też bezpośrednio po pływaniu - idealnie nadaje się do ogrzania wyziębionego ciała. To doskonała opcja dla zawodowych sportowców, amatorów oraz instruktorów, którzy spędzają wiele godzin, stojąc w wodzie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!