Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Noclegi w Zieleńcu i Lasówce – które domki całoroczne wybrać?

Oliwier Konieczny 2023-05-17 0 komentarzy
Noclegi w Zieleńcu i Lasówce – które domki całoroczne wybrać?

Źródeł rosnącej popularności całorocznych domów do wynajęcia, mieszczących się w miejscowościach wypoczynkowych, można upatrywać w tym, jaką swobodę i komfort użytkowania zapewniają te obiekty. Korzystający z nich goście mają zwykle do swej dyspozycji cały budynek wraz z otaczającym go terenem. Dzięki temu mogą czuć się niemal jak u siebie.

Osoby, które chcą wyszukać najlepsze domki w Zieleńcu pod Orlicą, mają naprawdę bogaty wybór. Przy podejmowaniu decyzji warto zwrócić jednak uwagę nie tylko na otoczenie, ale także na rozmiar obiektu, wyposażenie i standard. Wśród propozycji wyróżnia się niewielki ośrodek w Lasówce oddalonej od Zieleńca o kilka kilometrów. Na ogrodzonej działce znajdują się trzy drewniane domki zbudowane z zachowaniem tradycyjnego sudeckiego stylu. Zdjęcia obiektu oraz wnętrz można obejrzeć na stronie internetowej: osadaorlica.pl.

W każdym z domków uwagę zwraca funkcjonalny układ pomieszczeń – na dolnej kondygnacji znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, zaś na piętrze mieszczą się sypialnie. Kuchnia została w pełni wyposażona, tak by można było w niej przygotowywać wszystkie posiłki. Jest tu kuchenka indukcyjna, mikrofalówka i czajnik elektryczny, ale także zmywarka, lodówka, a nawet piekarnik. Goście mają zapewnione środki do mycia naczyń i podstawowe kosmetyki. Gospodarze dbają też o dostarczenie drewna do kominka.

Noclegi w Zieleńcu i Lasówce to ciekawy pomysł na spędzenie i letniego, i zimowego urlopu. Drewniane budynki są ogrzewane za pomocą paneli na podczerwień, co sprawia, że komfort termiczny jest zagwarantowany niezależnie od panującej na zewnątrz aury. Dodatkowo wynajmujący mogą korzystać z suchej sauny czy wanny termalnej – działających przez cały rok.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!