Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Jakie usługi oferuje adwokat z Warszawy?

Borys Adamski 2022-10-15 0 komentarzy
Jakie usługi oferuje adwokat z Warszawy?

Jeszcze do niedawna większość kancelarii świadczyła usługi ogólne, z różnych dziedzin prawa. Odnosiły się one zarówno do poradnictwa, jak i reprezentowania klientów w różnych urzędach oraz przed sądami. W tej chwili, kiedy tak ważne pozostaje to, aby się wyróżniać, coraz więcej kancelarii ma w profilu działalności podaną specjalizację. Kancelaria Adwokacka, Adwokat Magdalena M. Grześkowiak to właśnie takie biuro. Właścicielka kancelarii przyjmuje osoby, które potrzebują wsparcia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Można o tym przeczytać pod adresem magdalenagrzeskowiak.pl. 

Główną specjalizacją kancelarii są sprawy rozwodowe. Dlatego już w trakcie pierwszego spotkania ekspertka ustali, czy klient życzy sobie, aby rozwód był orzekany z winą lub bez. Ponadto w sprawach związanych z rozwiązaniem małżeństwa adwokat z Warszawy przygotuje pozew rozwodowy. Pismo będzie bazowało na zapisach prawnych, jak i na indywidualnych dla sytuacji kwestiach. Jako że nie będzie brakowało punktów formalnych, termin sprawy rozwodowej wyznaczony będzie tak szybko jak to możliwe.

W trakcie rozprawy adwokat zajmie się reprezentowaniem klienta oraz kwestiami dodatkowymi, takimi jak alimenty dla dzieci, podział opieki nad nieletnim potomstwem czy rozdział majątku nabytego podczas trwania związku małżeńskiego. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!