Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Garnitury męskie w dużych rozmiarach – jak dobrać?

Tymoteusz Jasiński 2023-04-05 0 komentarzy
Garnitury męskie w dużych rozmiarach – jak dobrać?

Znalezienie dobrej jakości garnituru w większym rozmiarze jest trudnym i czasochłonnym zadaniem. Aby mieć pewność, że strój będzie pasować do sylwetki i prezentował się atrakcyjnie, warto kierować się kilkoma zasadami.

Jednym z podstawowych błędów, które popełnia wielu mężczyzn, jest kupowanie zbyt luźnych ubrań. Wiele osób sądzi, że w ten sposób może ukryć dodatkowe kilogramy, jednak to powoduje odwrotny efekt. Powinno się zawsze kupować modele, które będą dopasowane do rozmiaru ciała. Wszelkie mankamenty można ukryć za pomocą odpowiednio dobranego kroju. Kamizelka z dużym wycięciem w kształcie litery V oraz marynarka z szerokimi klapami optycznie zmniejsza talię. Dolna część marynarki powinna kończyć się w połowie dłoni. Wybór zbyt długiej doda objętości i skróci nogi. Dla wygody można wybrać model z większym rozcięciem z tyłu. Ułatwi siadanie i zwiększy swobodę ruchów. Z tego względu najlepiej inwestować w ubrania uszyte z elastycznego materiału. Spodnie z wyższym stanem z szelkami są dobrym wyborem dla osób noszących duże rozmiary. Warto rozważyć modele zwężające się od kolana ku dołowi.

Przedsiębiorstwo GRZESMAN Garnitury oferuje garnitury męskie w dużych rozmiarach oraz wykonuje różnego rodzaju poprawki krawieckie, np. skracanie spodni i rękawów, zwężanie lub poszerzanie nogawek.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!