Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Dobre szkolenie z zamówień publicznych?

Klaudia Sikora 2020-01-03 0 komentarzy
Dobre szkolenie z zamówień publicznych?

Dla kogo takie szkolenie jest niezbędne? Podmioty z sektora publicznego są zobligowane do stałej aktualizacji wiedzy w dziedzinie zastosowania interpretacji praw zamówień publicznych. Do nich przede wszystkim skierowane są kursy, organizowane przez kancelarie wyspecjalizowane w dziedzinie zamówień publicznych. Ich wybór będzie łatwy, jeśli zwrócisz uwagę na kilka istotnych czynników.

 

Szkolenie z zamówień publicznych

 

Jak ocenić, czy oferta seminarium, gwarantującego kompendium wiedzy w tym zakresie, jest warta uwagi? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, co konkretnie obejmuje. Zagadnienie jest niezwykle szerokie, dlatego uczestnicy powinni dobrać taki kurs, który najlepiej koresponduje z sektorem, w którym działają, a także serwuje wiedzę w przystępnych dawkach. Zbyt duża ilość informacji może bowiem wpłynąć negatywnie na tempo ich przyswajania. Kolejnym ważnym kryterium jest aktualność materiału, który będzie omawiany podczas szkolenia z zamówień publicznych. To właśnie bowiem zapoznanie się ze zmianami w prawie jest najczęstszym celem uczestnictwa w tego rodzaju seminariach.

 

Szkolenia – zamówienia publiczne

 

W Warszawie organizowanych jest wiele tego rodzaju kursów, umożliwiających podmiotom z sektora publicznego szybkie I kompleksowe uzupełnienie wiedzy z zakresu prawa zamówień publicznych. Jednym z ich organizatorów jest Kancelaria Mazurek, specjalizująca się w doradztwie związanym z tymi zagadnieniami. Jakie elementy, oprócz wspomnianych wyżej przepisów, stanowią integralną część prowadzonego kursu? Są to przede wszystkim informacje dotyczące obowiązujących aktów wykonawczych, jak również orzecznictwa KIO.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!