Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Czym kierować się przy wyborze adwokata?

Oliwier Konieczny 2020-09-20 0 komentarzy
Czym kierować się przy wyborze adwokata?

Prawo to skomplikowana dziedzina, przez co osoby niemające z nią wiele wspólnego, często się gubią. Powinny one poświęcić czas na znalezienie wykwalifikowanego adwokata. Niektórzy podpytują przyjaciół i biorą prawników z polecenia, gdy byli oni zadowoleni z ich usług. Jeżeli jednak nikt w najbliższym otoczeniu nie musiał korzystać z takiego wsparcia, wówczas można posiłkować się opiniami z sieci. Osoby przygotowujące się do sprawy zwracają uwagę na lata pracy adwokata w zawodzie. Oczywiście im dłużej funkcjonuje na rynku, tym większe będzie jego doświadczenie. Staż kancelarii świadczy też o tym, że ma ona wielu klientów, skoro jest w stanie się utrzymać.

Ważny jest zakres świadczonych usług. Podobnie jak z lekarzami, również i wśród prawników nie ma specjalistów wiedzących wszystko o każdej dziedzinie. Niektóre kancelarie koncentrują się jedynie na sprawach rodzinnych, inne zaś kładą nacisk na sprawy karne. Prawnicy nie mogą sami się reklamować, co nie tyczy się ich byłych klientów. Ci bardzo chętnie wypowiadają się na ich temat na różnych grupach, co ułatwia przeprowadzenie selekcji.

Osoby, jakim zależy na indywidualnym podejściu do każdej sprawy, mogą skontaktować się z Adwokat Ewą Kotewicz. Jest to lojalny i dyskretny adwokat w Sosnowcu, który podejmuje się spraw rodzinnych dotyczących rozwodów, alimentów czy ustalania opieki  nad dzieckiem. Na bieżąco aktualizuje wiedzę, dochowuje tajemnicy zawodowej i podejmuje się najbardziej skomplikowanych spraw. Dotrzymuje też ustalonych terminów oraz składa w imieniu klienta niezbędne pisma w sądach lub innych instytucjach.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!