Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Czujnik TPMS do felg BMW

Tymoteusz Jasiński 2021-05-19 0 komentarzy
Czujnik TPMS do felg BMW

Na pewno muszą się z nimi mierzyć miłośnicy wyjątkowych aut, którzy planują wymianę felg w swoim BMW czy innym modelu z górnej półki. Wymaga to zdemontowania, ponownego zamontowania i skonfigurowania detektorów na każdym kole. Rozwiązaniem jest zewnętrzny (pośredni) czujnik TMPS, który nie wymusza umieszczenia podzespołów w obręczach. Dzięki temu podczas wymiany alufelg można zdecydować się na zupełnie nowy system pomiarów w oponach.

Nieduże urządzenie wielkości pilota aktywuje się w czasie jazdy i mierzy ilość obrotów kół w określonych jednostkach czasu. Dzięki temu podaje uśredniony wynik. Elektroniczny odczyt ciśnienia atmosferycznego w oponach wskazuje, czy już czas zjechać na stację benzynową i dopompować koła. Najlepsze wersje są wyposażone w podzespoły do kontroli ruchu. Gdy auto stoi w garażu, detektor wyłącza się automatycznie i przechodzi w stan uśpienia. W przypadku kontroli drogowej przenośne czujniki TMPS są w pełni akceptowane i wypełniają wymogi nałożone przez proekologiczne przepisy Unii Europejskiej.

Z mobilnym sprzętem do detekcji stanu stanu ciśnienia można bez przeszkód wybrać i zamontować nowe felgi do BMW oraz innych klasowych marek. Co ważne, nowoczesne, inteligentne urządzenia zapamiętują ostatnie ustawienia. Dlatego po jednorazowym wprowadzeniu danych wystarczy sklonować parametry i po każdej wymianie ogumienia wraca się automatycznie do poprawnych danych. Duży wybór przenośnych czujników i obręczy do kół oferuje specjalistyczny sklep internetowy xfelgi.pl. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!