Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Przejdź kurs, zostań baristą!

Michał Kalinowski 2019-05-03 0 komentarzy
Przejdź kurs, zostań baristą!

Jeszcze do niedawna zawód baristy nie był w Polsce w ogóle znany, jednak szybko się to zmienia. Wciąż co prawda uprawia go stosunkowo niewiele osób, ale warto do nich dołączyć, gdyż daje to duże szanse na znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia. Wiele osób nawet nie wie, jak można zostać baristą, czyli specjalistą przyrządzania kawy idealnej, a tak naprawdę jest to bardzo proste. Każdy może się nim stać, choć najlepiej oczywiście, by kwalifikacje takie zdobywały osoby, dla których kawa i jej parzenie jest prawdziwą pasją, gdyż to one mają największe szanse na sukces w tym zawodzie, a przy tym praca będzie dla nich wielką przyjemnością.

Oferta szkolenia

Każdy, kto chce stać się profesjonalistą w zakresie parzenia kawy, by móc parzyć ją dla siebie i swych bliskich, ale też zachwycać gości kawiarni czy baru, może skorzystać z oferty ze strony haybcoffee.pl. Znajdzie na niej profesjonalny kurs Barista, organizowany przez firmę, która o kawie wie wszystko, zajmując się jej sprzedażą, a nawet prowadząc własną palarnię.

Program kursu opracowany jest w taki sposób, że w bardzo krótkim czasie uczestnicy uczą się wszystkiego, co istotne na temat kawy i poznają tajniki jej parzenia w ramach zajęć praktycznych. Po takim kursie każdy stanie się mistrzem parzenia kawy, a warto pamiętać, że o jakości tego napoju decyduje nie tylko jakość produktu i to, czy ma się do dyspozycji dobry sprzęt do parzenia. Umiejętności przyrządzającego są niezwykle ważne, choćby jeśli chodzi o to, jak grubo zmielić kawę i jak prawidłowo ustawić młynek.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!