Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Jak nauczyć malucha nazw zwierząt po angielsku?

Igor Wysocki 2019-04-15 0 komentarzy
Wpis

Dzieci chętnie poznają świat przy pomocy gestów, słów i mimiki. Ich dynamiczny rozwój sprawia, że bardzo szybko przyswajają wiedzę z różnych dziedzin poprzez zabawę,  rozwijanie młodzieńczych zainteresowań czy biorąc udział w warsztatach rozwijających ich kreatywność oraz logiczne myślenie. Nie inaczej jest w przypadku nauki języka obcego. Kiedy zatem warto posłać dziecko na angielski? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Każdy maluch rozwija się w swoim tempie, w związku z czym należy szukać rozwiązań dostosowanych do jego możliwości. 

W sklepach można znaleźć wiele produktów wspomagających naukę języka. Wśród bogatego asortymentu można wyróżnić interaktywne gry, zabawki, puzzle, rozmaite książeczki, a także wiele układanek stymulujących rozwój słownictwa. W podróży rodzice mogą skorzystać z możliwości, jakie daje smartfon czy tablet, przy pomocy których wspólnie z malcem obejrzy się ulubione bajki, np. w wersji anglojęzycznej. 

Jeśli chcesz zaopatrzyć swoje dziecko w różne czytanki, warto zapoznać się z ofertą internetowej księgarni English Book Club, która proponuje w oryginalne tytuły, sprowadzając je ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nauka nazw zwierząt w angielskim dla maluchów to doskonały sposób na rozwijanie ich umiejętności językowych. Z pomocą chomika, małpki czy kotka dziecko nauczy się nazw poszczególnych gatunków, a atrakcyjnie wydana książeczka będzie z pewnością pozycją, do której malec będzie często wracał. 

Wejdź na ich stronę internetową i zapoznaj się z bogatym asortymentem tematycznych lektur bogatych w piękne ilustracje oraz elementy interaktywne ułatwiające naukę języka obcego. Skorzystaj z materiałów dydaktycznych odpowiednich dla każdej grupy wiekowej i czytaj dziecku na głos codziennie, rozwijając w nim pasję do poznawania świata. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!