Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Coaching oraz rozwój osobisty

Klaudia Sikora 2018-12-27 0 komentarzy
Wpis

Na ścieżce trwałego rozwoju

Coaching jest definiowany jako „interaktywny proces rozwoju” i – w dużym uproszczeniu – pomaga realizować cele jednostek lub organizacji. Wiedza z obszarów psychologii czy biznesu wzbogacona indywidualnym, kreatywnym podejściem pozwala uwalniać potencjał, przełamywać słabości i nieustannie się rozwijać.

Rozwój osobisty może dotyczyć praktycznie każdej sfery życia. Ważne, żeby cechował się konsekwencją, wtedy przynosi najlepsze efekty. Wbrew krzywdzącym i zaburzającym obraz rzeczywistości stereotypom profesjonalny coach nie jest kimś, kto używa wyłącznie trywialnych haseł, które mają zmotywować do osiągania sukcesu. Wręcz przeciwnie – w tym procesie chodzi o znalezienie indywidualnych metod rozwoju i zmianę perspektywy, która blokowała do tej pory osiąganie pewnych zamierzeń.

Jak można przekonać się podczas poznawania oferty senseconsulting.pl, rozwój osobisty dotyczy przedstawicieli naprawdę zróżnicowanych branż, m.in. służby zdrowia czy biznesu.

Interesujące modele i narzędzia

Licencjonowane narzędzia HR jak:

  • Insights Dicovery,
  • Extended Disc,
  • Fris,

pozwalają skuteczniej analizować zachowania, budować zaangażowanie, integrować zespół czy zwiększać efektywność. Dzięki kursom, szkoleniom czy trwałej współpracy z firmami coachingowymi w rodzaju Sense Consulting zarówno osoby, jak i organizacje mogą rozwijać się w wielu obszarach, zwiększając satysfakcję z podejmowanych aktywności.

Czy dzięki nauczeniu się kilku chwytliwych haseł motywujących stajemy się lepszymi ludźmi lub pracownikami? Raczej nie, ale pod opieką wykwalifikowanych trenerów poznajemy się na nowo i uwalniamy potencjał, który do tej pory zdawał się zakryty i niewykorzystany.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!