Łatwa reklama w Internecie? Tylko z blogiem pzugdyniapolmaraton.pl!

Baldachim czyli moskitiera nad łóżko dla każdego

Borys Adamski 2019-04-14 0 komentarzy
Wpis

Na pewno każdemu zdarzyło się nie raz, że zasypiając, usłyszał nad sobą denerwujący odgłos próbującego się pożywić jego krwią komara. Niektórzy wstają, zapalają światło i starają się unicestwić to drażniące stworzenie, inni przyczajają się, czekając, aż owad usiądzie, aby go dopaść. Tymczasem wystarczyłaby moskitiera na łóżko, aby te irytujące stworzenia nie miały do człowieka dostępu. 

Doskonałej jakości moskitiery przenośne można nabyć w sklepie ze strony tasmuj.pl, polecającym także inne produkty znanej marki tesa® dające ochronę przed owadami. Jest to przenośny baldachim z siatki o gęstych oczkach, który zapewni swobodny przepływ powietrza, a skutecznie uniemożliwi przedostanie się przez maleńkie otworki takich owadów, jak komary, muszki, ćmy czy inne insekty. Posiadanie moskitiery zapewni zdrowy niczym niezakłócony sen i dobry nocny wypoczynek.

Osłona taka może być wykorzystana nie tylko w domu, ale także w trakcie urlopu czy podróży, podczas której planuje się spędzanie nocy pod gołym niebem. Jest ona wykonana z doskonałej jakości komponentów, dlatego jest trwała i posłuży przez wiele sezonów, a raz wydane, w sumie nieduże pieniądze, zagwarantują niezmącony niczym sen podczas letnich ciepłych nocy.

Produkt oferowany przez sklep z podanego linku wykonany jest z białej, przypominającej muślin poliestrowej siateczki, która jest nie tylko użyteczna, ale może także stanowić ciekawą ozdobę sypialni czy pokoju dziecięcego. W proponowanym, bezinwazyjnym zestawie znajdują się:

  • siatka o szerokości 2,5 i długości 12,5 m,
  • plastry montażowe,
  • haczyk,
  • kołki rozporowe,
  • linka,
  • torba do przechowywania i transportu.

Siatka jest wystarczająco duża, aby można ją było zamontować nad jedno- i dwuosobowym łóżkiem, a jej dużą zaletą jest to, że można ją prać w pralce w 30bez obaw o zniszczenie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!